N a š e v í n a

V ponuke máme 7 stálych druhov vín z čiernych a červených ríbezlí a niekoľko príležitostných vín.

T r a d i č n ý r í b e z l á k

Polosladké víno z červených a čiernych ríbezlí v overenom pomere. Červené ríbezle prispievajú svojou typickou kyselkavosťou, kým čierne dodávajú plnú chuť a aj farbu. Vyrobené podľa tradičnej devínskej receptúry, ktorá nikdy nesklame, avšak nie ta príkro sladké ako naozaj pôvodný ríbezlák.

S t a r o d e v í n s k y r í b e z l á k

Klasické sladké ríbezľové víno z červených a čiernych ríbezlí, vyrobené podľa tradičnej receptúry – tak, ako ho poznali naši dedovia a babky.

Č e r v e n ý r í b e z l á k

Tmavoružové polosladké víno z čisto červených ríbezlí. Oblastné ovocné víno polosladké z červených ríbezlí vyrobené riadeným kvasením pre plné zachovanie chute a arómy. Je to akoby referencia, podľa ktorej môžete porovnať jeho čistú chuť červených ríbezlí s ďalšími  vínami.

N e t r a d i č n ý r í b e z l á k

Exkluzívne oblastné ovocné víno polosuché z červených a čiernych ríbezlí, ktoré milovníkom suchých vín umožní vychutnať jedinečnú ovocnú chuť tradičného ríbezláku. Napriek minimálnemu obsahu zvyškového cukru vyniká charakteristickou „ríbezlákovou“ chuťou.

Č i e r n y r í b e z l á k

Čistá klasika – polosladké víno s lahodnou chuťou vhodné k slanému pečivo i ku koláčiku.

Č i e r n y r í b e z l á k S v . U r b a n

Patrí medzi najobľúbenejšie spomedzi všetkých ríbezlákov. Exkluzívne oblastné ovocné víno polosuché z čiernych ríbezlí vyrobené riadeným kvasením pre plné zachovanie chute a arómy. Napriek minimálnemu obsahu zvyškového cukru vyniká výnimočnou chuťou a výraznou a neopakovateľnou vôňou čiernych ríbezlí.

R í b e z l á k B a r r i q u e

Polosladké víno z čiernych ríbezlí. Jeho plná chuť je ešte podčiarknutá zrením v barikových sudoch. Patrí medzi naše inovácie. Ako nový produkt sme ho uviedli koncom mája 2015 v Prahe na výstave Wine Prague 2015 a stretlo sa s veľmi pozitívnym ohlasom.